Rumored Buzz on tani internet kłodzko

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi.

Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę Alright warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza również cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!" Kazimierz / 2022-04-twenty five

"Minęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest Tremendous szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie.

Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował transmisję. Mając w przeszłości internet domowy Netia to zmiana na additionally nie do opisania. Polecam." Justyna / 2022-03-twenty five

Sprawdzony internet, przetestowałem go w czasach pandemii, gdzie musiałem przejść na pracę zdalną. Normalnie wolę pracować w biurze, ale z dobrym netem praca w domu nie jest tak uciążliwa, jak mogłoby się wydawać.

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani czekać na wolny termin.

Z biurem obsługi Airmax Internet kontakt to sama przyjemność! Zawsze czeka tam jakaś przeuprzejma doradczyni. Jeśli zaś chodzi o opłaty za airmax światłowód cennik znajduje się na stronie internetowej firmy. Ceny mocno odstają od propozycji konkurencyjnych firm, a obecnie oszczędności są priorytetem. Nawet u największych dostawców nie zaproponowano nam tak szybkiego internetu taniej. Polecamy! Rodzinka z Dolnego Śląska." Dariusz / 2021-06-09

"Analizując Airmax internet opinie 2023, firma ta wciąż utrzymuje się wśród czołowych polskich marek telekomunikacyjnych. Trafiłem też na negatywne komentarze o internecie Airmax, jednak uważam, że w większości zamieściła je konkurencja.

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach Airmax przesłał mi pakiet do testowania.

"Posiadam z Airmax internet światłowodowy. Jestem grafikiem i pracuję w trybie hybrydowym, mam podłączoną do sieci naprawdę dużą ilość sprzętów i nie odczuwam negatywnego wpływu na wygodę korzystania z internetu. Nawet nie ma co porównywać Airmax z dużymi operatorami internetu światłowodowego w woj.

"Przeglądając Airmax internet opinie 2023, firma ta niezmiennie plasuje się w czołówce polskich dostawców internetu. Widziałem też nieciekawe komentarze o internecie Airmax, jednak mogę się założyć, że w większości wstawia je konkurencja.

"Mam i mogę śmiało polecić wam zestaw: AIRMAX internet router WIFI 6Gbit / ETHERNET 1Gbit. Naprawdę nigdy wcześniej nie używałem tak stabilnego internetu! Chwalę sobie tego dostawcę też ze względu na świetną komunikację z klientem.

"Mam z Airmax światłowód. Korzysta z niego cała nasza gromadka. W dni wolne od pracy w sumie wszyscy naraz jesteśmy w sieci. I wiadomo codziennie oglądamy filmy i seriale na Netflixie lub Disney+. W związku z tym mieliśmy naprawdę ogromne oczekiwania wobec firmy od internetu. Airmax trafił we wszystkie, nawet nietypowe internet stacjonarny kłodzko wymogi. Otrzymaliśmy propozycję opracowaną tak, że naprawdę nie mamy się do czego przyczepić. Na wyróżnienie zasługuje kontakt z kadrą Airmaxa.

Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także bogatą gamę innych usług, jak internet hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca małą companyę, to w mojej ocenie jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!" Adrian / 2020-10-27

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *